KJS X Rally Mazowieckie Szutry 2009

Pierwsze szutry za nami, wrażenia: wow ale zabawa!, efekty: 3 taryfy, 2 trafione opony (słupki). Oglądając zdjęcia i wideo, żałuję że nie prostowałem nogi częściej 🙂 następnym razem będzie lepiej. Nowe doświadczenia, nowe przemyślenia 🙂 Najbardziej podobała mi się próba Ordona i Siekierki, można było poszaleć! nawet 3 wrzucić. Po tej imprezie wiem jedno, muszę pozaklejać dziury w podłodze, lało się jak diabli miałem ogromną kałuże pod stopami.

Serdecznie dziękuję Antkowi (załoga numer 40) za pomoc i użyczenie mi 4 kół ubranych w zimówki, bo planowałem startować na zjechanych letnich. Antek, szacunek za wspieranie konkurencji (choć moja jazda nie była dla nikogo konkurencyjna), to bardzo miły gest. Następnym razem powalczymy 🙂 i napraw skrzynię biegów, jedynka się przydaje 😉

Adam i Krzysiek (nr 25) gratuluje 3 miejsca w 2 klasie, gdyby… nie ta jedna potrącona opona (słupek) byłoby drugie. Kierowca chyba dostał skrzydeł po oponowym prezencie od umysłowego 😀 i przeholował 😉

Karolina nastrzelała ok 580 zdjęć, jest wiele świetnych ujęć. Prezes chciał ją zwerbować do relacji dla TVN’u, ale pojechała za nami w 'trasę’. Śmialiśmy się później, że gdyby była przed kamerą powinna udzielać tylko jednej odpowiedzi „scigani.pl”… „scigani.pl” – to taka inna forma „pomidor”.
Na zdjęciach są załogi z numerami: 3, 4, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29
Wszystkie zdjęcia są pod tym adresem, jeżeli nie ma jeszcze Twojego numeru tzn, że są w trakcie przetwarzania. Zdjęcia są bez obróbki, tylko pomniejszone gdyby ktoś chciał lepszej jakości/wielkości proszę o kontakt mailowy z podaniem numeru załogi.

Wyniki, 😀 ;D wyniki… cóż no dobra… 5 miejsce ale od końca ;D a dokładnie 38 na 42 załogi oraz przed ostatni w klasie na 8 załóg – ostatni utopił na moich oczach samochód i nie ukończył imprezy (są zdjęcia).

Poniżej kilka wybranych zdjęć:

Co to jest taryfa? Jeżeli przejadę odcinek niezgodnie z wyznaczoną trasą, np. objadę beczkę nie z tej strony dostaję taryfę, czyli naliczany jest czas odcinka równy 150% najlepszego przejazdu na tym odcinku, np. mój  czas to 105 sekund, najlepszy czas odcinka to 100 sekund kiedy dostaję taryfę wpisuje mi się czas przejazdu 150 sekund.

11 uwag do wpisu “KJS X Rally Mazowieckie Szutry 2009

 1. To była super zabawa !!! Wierzę, że kierowcy i piloci mieli sporą dawkę adrenaliny jadąc po tym błocie, ale uwierzcie mi, że ja za obiektywem również super się bawiłam.
  Największą frajdę miałam jak woda i błoto leciały na dwa metry a ja strzelałam fotki ile tylko się dało, nie raz obrywając przy tym sporą dawką błota 😉

  Był nawet mały 3 -letni kibic, który jako jeden z niewielu miał odpowiednie obuwie, śliczne kolorowe gumowce.
  Następnym razem organizator powinien pomyśleć nad mobilną wypożyczalnią gumowców. Niejeden zapłaciłby każdy grosz, żeby oszczędzić swoje śliczne niedzielne buciki :))))

 2. No tak, buty rzecz ważna. Mój umysłowy miał pełne górskie i był szczęściarzem. Lutek, przejazd na ostatnich Siekierkach naprawdę super.

  Co do opon to fakt nic nie wiedziałem 🙂

  Słuchajcie, jeżeli macie jeszcze jakieś nasze zdjęcia (25) to będę zobowiązany

 3. To była świetna impreza. No cóż, gestem złotówkarza dorzuciliśmy 3 taryfę i niestety nie udało się dowieźć dobrego wyniku do końca, ale.. ale zdjęcia są dobre. Karolina, gratulacje, widać postępy z imprezy na impreze!

  Kilka słów do Lutka: Chcesz prostować nogę? Do jak krzyczę „But do końca” to wciskaj i nie martw się, że przed nami hopa 😉

  (o)Pony: Gratuluję! Miejcie świadomość, że następnym razem powalczymy!

 4. Natakie impry to trza mieć cały zestaw (patrz JA) – buty 'rajdowe’, spodnie 'rajdowe’, kurtkę 'rajdową’. Wracasz na chatę, i rozbierasz się do rosołu na klatce, wcześniej zaklejasz wizjery 'leciwym’ sąsiadom, pakujesz do worka i pierwszy kierunek – pralka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.