KJS X Rally Mazowieckie Szutry 2009

Pierwsze szutry za nami, wrażenia: wow ale zabawa!, efekty: 3 taryfy, 2 trafione opony (słupki). Oglądając zdjęcia i wideo, żałuję że nie prostowałem nogi częściej :) następnym razem będzie lepiej. Nowe doświadczenia, nowe przemyślenia :) Najbardziej podobała mi się próba Ordona i Siekierki, można było poszaleć! nawet 3 wrzucić. Po tej imprezie wiem jedno, muszę pozaklejać dziury w podłodze, lało się jak diabli miałem ogromną kałuże pod stopami.

Serdecznie dziękuję Antkowi (załoga numer 40) za pomoc i użyczenie mi 4 kół ubranych w zimówki, bo planowałem startować na zjechanych letnich. Antek, szacunek za wspieranie konkurencji (choć moja jazda nie była dla nikogo konkurencyjna), to bardzo miły gest. Następnym razem powalczymy :) i napraw skrzynię biegów, jedynka się przydaje ;)

Adam i Krzysiek (nr 25) gratuluje 3 miejsca w 2 klasie, gdyby… nie ta jedna potrącona opona (słupek) byłoby drugie. Kierowca chyba dostał skrzydeł po oponowym prezencie od umysłowego :D i przeholował ;)

Karolina nastrzelała ok 580 zdjęć, jest wiele świetnych ujęć. Prezes chciał ją zwerbować do relacji dla TVN’u, ale pojechała za nami w ‚trasę’. Śmialiśmy się później, że gdyby była przed kamerą powinna udzielać tylko jednej odpowiedzi „scigani.pl”… „scigani.pl” – to taka inna forma „pomidor”.
Na zdjęciach są załogi z numerami: 3, 4, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29
Wszystkie zdjęcia są pod tym adresem, jeżeli nie ma jeszcze Twojego numeru tzn, że są w trakcie przetwarzania. Zdjęcia są bez obróbki, tylko pomniejszone gdyby ktoś chciał lepszej jakości/wielkości proszę o kontakt mailowy z podaniem numeru załogi.

Wyniki, :D ;D wyniki… cóż no dobra… 5 miejsce ale od końca ;D a dokładnie 38 na 42 załogi oraz przed ostatni w klasie na 8 załóg – ostatni utopił na moich oczach samochód i nie ukończył imprezy (są zdjęcia).

Poniżej kilka wybranych zdjęć:

Co to jest taryfa? Jeżeli przejadę odcinek niezgodnie z wyznaczoną trasą, np. objadę beczkę nie z tej strony dostaję taryfę, czyli naliczany jest czas odcinka równy 150% najlepszego przejazdu na tym odcinku, np. mój  czas to 105 sekund, najlepszy czas odcinka to 100 sekund kiedy dostaję taryfę wpisuje mi się czas przejazdu 150 sekund.

11 myśli w temacie “KJS X Rally Mazowieckie Szutry 2009”

 1. To była super zabawa !!! Wierzę, że kierowcy i piloci mieli sporą dawkę adrenaliny jadąc po tym błocie, ale uwierzcie mi, że ja za obiektywem również super się bawiłam.
  Największą frajdę miałam jak woda i błoto leciały na dwa metry a ja strzelałam fotki ile tylko się dało, nie raz obrywając przy tym sporą dawką błota ;)

  Był nawet mały 3 -letni kibic, który jako jeden z niewielu miał odpowiednie obuwie, śliczne kolorowe gumowce.
  Następnym razem organizator powinien pomyśleć nad mobilną wypożyczalnią gumowców. Niejeden zapłaciłby każdy grosz, żeby oszczędzić swoje śliczne niedzielne buciki :))))

 2. No tak, buty rzecz ważna. Mój umysłowy miał pełne górskie i był szczęściarzem. Lutek, przejazd na ostatnich Siekierkach naprawdę super.

  Co do opon to fakt nic nie wiedziałem :)

  Słuchajcie, jeżeli macie jeszcze jakieś nasze zdjęcia (25) to będę zobowiązany

 3. To była świetna impreza. No cóż, gestem złotówkarza dorzuciliśmy 3 taryfę i niestety nie udało się dowieźć dobrego wyniku do końca, ale.. ale zdjęcia są dobre. Karolina, gratulacje, widać postępy z imprezy na impreze!

  Kilka słów do Lutka: Chcesz prostować nogę? Do jak krzyczę „But do końca” to wciskaj i nie martw się, że przed nami hopa ;)

  (o)Pony: Gratuluję! Miejcie świadomość, że następnym razem powalczymy!

 4. Natakie impry to trza mieć cały zestaw (patrz JA) – buty ‚rajdowe’, spodnie ‚rajdowe’, kurtkę ‚rajdową’. Wracasz na chatę, i rozbierasz się do rosołu na klatce, wcześniej zaklejasz wizjery ‚leciwym’ sąsiadom, pakujesz do worka i pierwszy kierunek – pralka ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.