Puchar Toru Słomczyn 2010, cenna nagroda

W niedzielę odbyło się rozdanie nagród m.in za cykl organizowany przez AK-Rzemieślnik pt. „I Puchar Toru Słomczyn”. Uroczystość rozdania nagród była połączona z zakończeniem sezonu ZO PZM. W całym cyklu zająłem 2 miejsce w 3 klasie. Po raz kolejny gorąco polecam właśnie tą imprezę. Jej charakter, niskie wpisowe (100 zł) oraz dużo większe możliwości potrenowania na luźnych nawierzchniach niż w innych podobnych imprezach. Po każdej imprezie jest możliwość po-upalania na torze w Słomczynie.

W tej edycji pierwszy w generalce otrzymał skuter, drugi rower, trzeci rower elektryczny. Dodatkowo pierwsze 3 miejsca w każdej klasie otrzymały nagrody rzeczowe. Mi przypadła mini wieża JVC UX-G500V oraz książka „Dakar Rajd Legenda”, nie spodziewałem się nagród za miejsca w klasie!

Zapraszam do kolejnego cyklu, mam zamiar powalczyć o pierwsze miejsce w klasie 😀 zapraszam wszystkich rywali coby było ciasno w czołówce.

6 uwag do wpisu “Puchar Toru Słomczyn 2010, cenna nagroda

 1. Dzięki. Z chęcią mogę zacząć jeździć w różnych imprezach, ale jest to uwarunkowane posiadaniem samochodu mogącego ciągnąc lawetę. Właśnie sprzedałem cywila i szukam czegoś nowego, interesują mnie Renault Espace/Grand Espace 2.0 DCi (150KM) 2005-2007 – gdybyś coś słyszał o sprzedaży. Nowe auto pociągnie lawetę i dobrze posłuży do innych celów.
  Również przymierzam się do licencji 🙂

 2. Lutek, gdzie Ty tą wieżę zamontujesz, skoro Focus sprzedany? 😉
  Gratulacje! Kusząca propozycja cyklu, choć okupiona ryzykiem wyniszczenia auta. Jak pod tym kątem wygląda ocena po szutrowym sezonie?

 3. Przejazdy obowiązkowe nie wyniszczą auta, owszem zdarzają się sporadycznie rozjeżdżone wyrypy, ale można je omijać 🙂 Jedyne awarie to utrata powietrza w kołach, od latania bokiem 😉 za to na każdym odcinku zahaczam o 3 bieg.

  Większa eksploatacja auta jest podczas upalania na torze po imprezie, choć tutaj też zależy czy w najgorszych momentach odpuścisz czy lecisz ile fizyka pozwali 😉

  Piotrek doszły do mnie słuchy, że idziesz w kierunku sędziowania? 😀
  Jak Ty będziesz na BK w AK Polskim to chyba pogodzę się z tym klubem 😉 😀 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.